Careers PL


O firmie

Firma Compact Solutions Polska Sp. z o.o. powstała w 2006 roku jako oddział amerykańskiej firmy Compact Solutions LLC, której główna siedziba mieści się w Chicago.

Skupiamy się na rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadnień związanych z przetwarzaniem danych dla naszych Klientów na całym świecie. Specjalizujemy się w architekturze, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do zarządzania informacjami o wysokiej wydajności, które pozwalają naszym Klientom na błyskawiczne pozyskiwanie istotnych biznesowo informacji ze zgromadzonych danych. Naszą rolą jest zapewnienie przedsiębiorstwom narzędzi do szybkiego reagowania na zmiany rynkowe przy jednoczesnym dbaniu o to, aby koszt wdrożenia i utrzymania systemów baz i hurtowni danych oraz systemów Business Intelligence naszych Klientów został zredukowany do niezbędnego minimum.

Specjalizujemy się także w najnowocześniejszych technologiach bazodanowych i BI na rynku, m.in. Ab Initio, rodzina produktów InfoSphere i Cognos firmy IBM, Informatica, Microstrategy czy SAPBusiness Objects.

Compact Solutions posiada również biura w Londynie i Ahmedabadzie (Indie).

Kogo poszukujemy

Stanowiska, na które najczęściej rekrutujemy, dzielą się na 2 podstawowe profile: Java Developer i Business Intelligence Consultant.

Programiści Java w naszej firmie odpowiadają za rozwój produktów związanych z analizą metadanych oraz testowaniem procesów przetwarzania danych. Tworzymy oprogramowanie według zwinnych metodologii na zasadach iteracyjnego planowania, burz mózgów, code review i refactoringu. Pracujemy w małych zespołach projektowych, gdzie szczególny nacisk kładziemy na wymianę i przepływ wiedzy.

Konsultanci Business Intelligence uczestniczą w projektach realizowanych dla wielu znanych i globalnych organizacji. Wykorzystując rozwiązania informatyczne oferowane przez światowych liderów takich jak: IBM, Ab Initio czy MicroStrategy, współtworzymy kompleksowe systemy porządkujące chaos informacyjny. Budujemy hurtownie danych, platformy ETL oraz systemy raportowo-analityczne BI, pozwalające uzyskać wymierną wartość z gromadzonych przez klientów stosów binarnych informacji.

Tutaj możesz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy.

Co oferujemy

Pracując u nas możesz rozwijać się w projektowaniu, kodowaniu, testowaniu i wdrażaniu złożonych systemów informatycznych, zdobywając doświadczenie zarówno techniczne, jak i projektowe. Będziesz miał również możliwość pracy dla zagranicznych klientów, a w związku z tym będziesz mógł wyjeżdżać na kontrakty zagraniczne.

Staramy się stworzyć dla swoich pracowników przyjazną atmosferę pracy. Pracujemy w małych, zgranych zespołach, gdzie szczególny nacisk kładziemy na wymianę i przepływ wiedzy, a open space zamieniliśmy na przytulne, wygodne pokoje, aby zapewnić komfort pracy.

Dbamy również o integrację po pracy, dlatego kilka razy w roku organizujemy spotkania i imprezy firmowe.

Zdajemy sobie sprawę, że aby dobrze i efektywnie pracować, każdy potrzebuje przerw w pracy, dlatego zadbaliśmy o fun room i w pełni wyposażyliśmy kuchnię, abyś mógł odpocząć i napić się pysznej kawy.

Dodatkowo oferujemy szeroki pakiet benefitów, który jest dostępny dla wszystkich pracowników niezależnie od stażu pracy i zajmowanego stanowiska. Możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do lekcji angielskiego i karty Multisport. Dajemy Ci również możliwość elastycznego czasu pracy i częściowej pracy zdalnej. Dogodna lokalizacja w centrum miasta ułatwia i skraca czas dojazdu do pracy.