Oferty pracy

pracujbialy

Junior QA Engineer

Zadania:

  • Tworzenie i wykonywanie testów automatycznych
  • Testowanie funkcjonalne i integracyjne komponentów oprogramowania
  • Kontrola jakości oprogramowania Compact Solutions
  • Współpraca z utalentowanym zespołem programistów

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość metodologii testownia
  • Znajomość narzędzi testowania (Selenium, JMeter, itp.)
  • Podstawowa znajomość programowania w Java
  • Znajomość standardowych języków skryptowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lekcje angielskiego, imprezy firmowe, regularne darmowe lunche i świeże owoce
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta
  • Do dyspozycji: w pełni wyposażona kuchnia oraz fun room
  • Praca w przyjaznej, nieformalnej atmosferze

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres hr_pl@compactbi.com