Proces rekrutacji


Rekrutacja w naszej firmie prowadzona jest w sposób ciągły. Oznacza to, że w każdej chwili można przysłać CV w języku angielskim na nasz adres e-mail hr_pl@compactbi.com.

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów:

Etap I

Pierwszy krok należy do Ciebie. Wyślij nam swoje CV na adres: hr_pl@compactbi.com. Opisz w nim swoje doświadcznie zawodowe, projekty, w których brałeś lub brałaś udział, technlogie, które wykorzystywałeś oraz kursy lub szkolenia, którymi chcesz się pochwalić.

Etap II

Po analizie CV wybrane osoby zapraszamy na krótką rozmowę techniczną przez telefon, podczas której sprawdzamy umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów, a także podstawową wiedzę z zakresu programowania.

Etap III

Jeśli rozmowa telefoniczna da wynik pozytywny, zaprosimy Cię na bezpośrednią rozmowę w naszym biurze. Składa się ona z dwóch części: technicznej i HR, a ma na celu dokładniejsze sprawdzenie Twojej wiedzy, umiejętności i motywacji . Opowiemy Ci również o naszej firmie i o tym, jak będzie wyglądała Twoja codzienna praca i jakich zadań możesz się spodziewać. Po tej rozmowie podejmowana jest decyzja o tym, czy zaprosimy Cię do współpracy.