Java Software Developer – Internship

Jesteś osobą ambitną, żądną wiedzy, która pragnie zdobyć doświadczenie? Szukasz praktyki, podczas której każdego dnia będziesz uczyć się czegoś nowego, tworząc produkty używane przez największe firmy na świecie, a po zakończeniu praktyk będziesz mieć szansę kontynować pracę w firmie? Jeśli tak – propozycja naszych praktyk jest właśnie dla Ciebie!

Oprogramowanie, które tworzymy związane jest z dużymi systemami przetwarzania danych ETL, bazami danych, BigData oraz Business Intelligence.

Klientami są najczęściej firmy z branży finansowej, którym pomagamy rozwiązać (a tak naprawdę – rozwiązujemy ;)) problemy związane ze zrozumieniem i rozwojem procesów przepływu danych w skali całego przedsiębiorstwa (Data Governance).

 W tym roku poszukujemy chętnych do odbycia praktyk w zespole rozwoju produktów w technologii Java.

 Podczas praktyk będziesz:

* współpracować z najlepszymi developerami rozwijającymi produkty Compact Solutions

* rozwijać istniejące i tworzyć nowe funkcjonalności w innowacyjnych produktach analizujących i testujących aplikacje przetwarzające dane (hurtownie danych, Business Intelligence, Big Data)

* stawiać czoła wyzwaniom, ciekawym problemom i zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami, których nie spotkasz nigdzie indziej!

 Nasze wymagania:

* dobra znajomość Javy, programowania obiektowego, podstawy SQL

* umiejętność rozwiązywania problemów algorytmicznych

* skończony min. 2 rok studiów informatycznych bądź pokrewnych

 

Jak wyglądają praktyki w Compact Solutions?

* praktyki są płatne

* trwają trzy miesiące: od początku lipca do końca września

* każdemu praktykantowi przysługują dwa tygodnie urlopu podczas trwania praktyk

* po zakończeniu praktyk istnieje możliwość dołączenia do naszego zespołu na część etatu

 

Jeżeli nasza oferta Cię zainteresowała, zachęcamy do przesłania CV pod adres : hr_pl@compactbi.com

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz  przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Compact Solutions Polska Sp. z o.o., zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.